Pronađeno
52
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
2.484 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
4.245 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375.000 €
2.389 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Đeram
6min
6min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
2.452 €/m²
4.5 soba
·
157 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
17
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
17 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Đeram
4min
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
6
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Đeram
3min
5min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
24 €/m²
104 m²
·
Suteren
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.000 €
4.000 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
16 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
6/4 sprat
Beograd
›
Đeram
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
33 €/m²
150 m²
Beograd
›
Đeram
4min
6min
2min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3