Pronađeno
396
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490.000 €
3.101 €/m²
Četvorosoban
·
158 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
528.000 €
4.000 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950.000 €
5.278 €/m²
Trosoban
·
180 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380.000 €
2.676 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
3.875 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
187.000 €
2.429 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.299.960 €
6.000 €/m²
Četvorosoban
·
216.66 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.500 €
14 €/m²
320 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.600 €
12 €/m²
210 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
16 €/m²
125 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
375.000 €
2.679 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
15 €/m²
100 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
11.000 €
20 €/m²
563 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
3.882 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.302.000 €
6.000 €/m²
Četvorosoban
·
217 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
4.545 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
410.000 €
1.889 €/m²
Četvorosoban
·
217 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
5.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
989.000 €
5.375 €/m²
Četvorosoban
·
184 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
2.813 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
3.977 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 20