Pronađeno
28
halooglasi
100 €
8 €/m²
13 m²
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
237.000 €
2.994 €/m²
79.15 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
933.000 €
3.000 €/m²
311 m²
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.948 €
2.960 €/m²
Dvosoban
·
67.55 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.984 €
2.960 €/m²
Dvosoban
·
55.4 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
242.962 €
2.850 €/m²
Trosoban
·
85.25 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.745 €
3.090 €/m²
Jednosoban
·
32.28 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
255.000 €
2.593 €/m²
Trosoban
·
98.35 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.124 €
3.399 €/m²
Jednosoban
·
33.87 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
14 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
7/14 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
7 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
12 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480.000 €
3.310 €/m²
145 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Darvinova pošta
4zida
60.000 €
3.158 €/m²
19 m²
4zida
110.000 €
2.200 €/m²
50 m²
·
Suteren
Beograd
›
Darvinova pošta
5min
1min
2min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2