Pronađeno
226
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
11 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
21
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
630 €
21 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
5.6k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
5.571 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
18
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
990 €
18 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.000 €
3.380 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
16 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
7
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
12 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
Suteren
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
3.5k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
3.476 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
18 €/m²
11 m²
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
4.605 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
12 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.500 €
4.500 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
13 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
10 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
21
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
eminentnekretnine.rs
720 €
21 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
15 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Čubura
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 12