Pronađeno
116
oglasa
Sačuvaj pretragu
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
13 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
alfasistemnekretnine.com
599 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
3.462 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
760.000 €
4.368 €/m²
Petosoban
·
174 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
2min
2min
2min
7min
Pogledaj oglas →
5.1k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
272.000 €
5.132 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
2min
2min
2min
7min
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
12 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
4.8k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.000 €
4.755 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
4min
6min
2min
9min
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
eminentnekretnine.rs
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
4min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
3.487 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
11 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
9
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
bildingnekretnine.rs
900 €
9 €/m²
0.51 soba
·
100 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
4min
6min
6min
6min
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
16 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
27
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
950 €
27 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
7.500 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
5min
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 6