Pronađeno
807
oglasa
Sačuvaj pretragu
18
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
18 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
13 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
15
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
15 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
324.000 €
5.400 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
6.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800.000 €
6.202 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.1k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.000 €
5.139 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/10 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.000 €
5 €/m²
2000 m²
4zida
7.200 €
2 €/m²
3500 m²
4zida
6.000 €
4 €/m²
1500 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
186.760 €
3.500 €/m²
Dvosoban
·
53.36 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
5 €/m²
4000 m²
4zida
4.500 €
6 €/m²
740 m²
4zida
3.100 €
5 €/m²
580 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
396.352 €
3.508 €/m²
Trosoban
·
113 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
3.784 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
7.4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
680.000 €
7.391 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
2.821 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
22 €/m²
68 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
1.958 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 41