Pronađeno
807
oglasa
Sačuvaj pretragu
6.8k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
775.200 €
6.800 €/m²
Trosoban
·
114 m²
·
6/9 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200.000 €
3.727 €/m²
Petosoban
·
322 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
6.4k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
645.700 €
6.400 €/m²
Trosoban
·
100.89 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.714 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
409.400 €
4.450 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
4.000 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
423.000 €
4.598 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600.000 €
4.348 €/m²
Petosoban
·
138 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700.000 €
4.375 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.000 €
5.043 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
495.000 €
3.808 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
399.000 €
5.466 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
281.600 €
3.200 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
455.000 €
4.740 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
18
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
790 €
18 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
17
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
17 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
21
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
21 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
6/12 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 41