Pronađeno
807
oglasa
Sačuvaj pretragu
4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
4.000 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
269.000 €
3.280 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
373.000 €
3.657 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.4k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.400 €
5.388 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
687.000 €
4.215 €/m²
Trosoban
·
163 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
12 €/m²
123 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
12 €/m²
260 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.635 €
15 €/m²
309 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
580.000 €
3.392 €/m²
Petosoban
·
171 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600.000 €
3.846 €/m²
Petosoban
·
156 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
395.000 €
4.115 €/m²
Troiposoban
·
96 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
254.900 €
2.107 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
3.750 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
258.000 €
4.448 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
565.000 €
7.958 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
289.900 €
3.332 €/m²
Dvosoban
·
87 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
5.500 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
2.519 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
315.000 €
4.038 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
3.086 €/m²
Jednosoban
·
22.36 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 41