Pronađeno
807
oglasa
Sačuvaj pretragu
19
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
19 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300.000 €
5.603 €/m²
232 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
3.962 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.000 €
25 €/m²
240 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
188.000 €
4.178 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
870 €
14 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.1k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
426.000 €
5.071 €/m²
Dvoiposoban
·
84 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.150 €
24 €/m²
130 m²
Beograd
›
Centar
4min
1min
1min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
1/11 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500.000 €
4.000 €/m²
125 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
124.900 €
1.983 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.000 €
10 €/m²
500 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.9k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.000 €
4.914 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
146.000 €
2.561 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/10 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
11/21 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
3.125 €/m²
8 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 34 od 41