Pronađeno
807
oglasa
Sačuvaj pretragu
7k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
804.052 €
7.050 €/m²
Dvosoban
·
114.05 m²
·
6. sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
243.320 €
3.080 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
3.214 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Centar
3min
2min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
399.000 €
3.694 €/m²
4.5 soba
·
108 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.975 €
2.746 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Centar
4min
2min
3min
16min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
2.059 €/m²
Trosoban
·
136 m²
·
9/9 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4.3k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
221.000 €
4.333 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
2.837 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar
5min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
6.8k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
805.800 €
6.771 €/m²
Trosoban
·
119 m²
·
9/10 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.8k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
5.781 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
14/16 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
995
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
995 €/m²
6 soba
·
221 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
870.000 €
1.765 €/m²
493 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
1.667 €/m²
6 soba
·
252 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.5k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.000 €
3.458 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.600 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
1.800 €/m²
10 soba
·
500 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
18
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
18 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.103 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
3.511 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
3/11 sprat
Beograd
›
Centar
4min
8min
2min
7min
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
16 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 41