Pronađeno
807
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
343.000 €
3.363 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
3.380 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
314.500 €
2.643 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
359.000 €
3.663 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
888.000 €
5.317 €/m²
Petosoban
·
167 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.000 €
4.983 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.900 €
4.625 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.486 €
3.300 €/m²
Trosoban
·
57.42 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
311.000 €
4.443 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
730.000 €
3.561 €/m²
4.5 soba
·
205 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
375.000 €
4.747 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
311.000 €
3.987 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
2.941 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
5.313 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
522.000 €
4.500 €/m²
Trosoban
·
116 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.800 €
3.331 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
2.727 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.000 €
13 €/m²
470 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
14 €/m²
143 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.000 €
20 €/m²
300 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 41