Pronađeno
807
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
3.704 €/m²
Troiposoban
·
108 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.900 €
12 €/m²
325 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Centar
3min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.200 €
6 €/m²
700 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
5min
1min
11min
17min
4zida
1.600 €
5 €/m²
325 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Centar
4zida
2.700 €
7 €/m²
361 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
12 €/m²
6 soba
·
150 m²
Beograd
›
Centar
5min
3min
4min
14min
4zida
500 €
9 €/m²
54 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.300 €
10 €/m²
6 soba
·
220 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.660 €
12 €/m²
138 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.300 €
9 €/m²
11 soba
·
604 m²
Beograd
›
Centar
4zida
2.500 €
10 €/m²
260 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
teofilnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
12 €/m²
153 m²
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
6.500 €
4 €/m²
1612 m²
·
Suteren
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
17
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
17 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
6 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Beograd
›
Centar
4min
5min
6min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi