Pronađeno
62
halooglasi
1.300.000 €
1.587 €/m²
819 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
3.000 €/m²
Troiposoban
·
82.4 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
259.500 €
2.821 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.210 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
44.07 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
2.766 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
256.000 €
3.606 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380.000 €
3.304 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
3.200 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
3.276 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.936 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
77.12 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
14 €/m²
105 m²
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3.6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
365.000 €
3.614 €/m²
Petosoban
·
101 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
5.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
975.000 €
5.357 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
266.000 €
3.216 €/m²
Trosoban
·
82.7 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
10 €/m²
145 m²
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.000 €
29 €/m²
175 m²
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
41 €/m²
61 m²
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.500 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
315.000 €
700 €/m²
450 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
CARA DUŠANA
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4