Pronađeno
109
oglasa
Sačuvaj pretragu
19
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
19 €/m²
Garsonjera
·
15 m²
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
101 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
22
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.100 €
22 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
19
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
19 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
3min
2min
2min
1min
Pogledaj oglas →
20
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
20 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
425 €
6 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
14 €/m²
Garsonjera
·
14 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
8/9 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
35 €/m²
100 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
3min
2min
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
13 €/m²
120 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900 €
14 €/m²
135 m²
4zida
700 €
25 €/m²
28 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
4zida
2.700 €
13 €/m²
210 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
2min
3min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.000 €
16 €/m²
550 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
10 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
5min
3min
4min
6min
Pogledaj oglas →
17
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
17 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
4min
7min
1min
8min
Pogledaj oglas →
18
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
18 €/m²
Trosoban
·
45 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
32.000 €
2.560 €/m²
12.5 m²
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
19.000 €
1.515 €/m²
12.54 m²
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 6