Pronađeno
109
halooglasi
1.200 €
5 €/m²
240 m²
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
15 €/m²
100 m²
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
18 €/m²
20 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
3.774 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
15 €/m²
Petosoban
·
167 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
929.500 €
5.468 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
9. sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
3.511 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
21
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
21 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
19
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
19 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
3.158 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
7k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
655.000 €
6.968 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
15 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
7/11 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
3.721 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
14 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Bulevar kralja Aleksandra
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 6