Pronađeno
255
4zida
450.000 €
1.278 €/m²
10 soba
·
352 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.875 €/m²
10 soba
·
160 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
1.148 €/m²
Petosoban
·
331 m²
Beograd
›
Borča
7min
5min
4min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.800 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
186.500 €
1.903 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.182 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.435 €/m²
Troiposoban
·
115 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.509 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
398.000 €
2.117 €/m²
6 soba
·
188 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.333 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Beograd
›
Borča
5min
2min
2min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
1.107 €/m²
6 soba
·
280 m²
Beograd
›
Borča
6min
4min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.289 €/m²
6 soba
·
349 m²
Beograd
›
Borča
6min
3min
4min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.620 €/m²
Petosoban
·
216 m²
Beograd
›
Borča
9min
7min
6min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.116 €/m²
215 m²
Beograd
›
Borča
6min
2min
3min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.312 €/m²
Četvorosoban
·
282 m²
Beograd
›
Borča
5min
8min
1min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
324.000 €
1.373 €/m²
Četvorosoban
·
236 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
742 €/m²
8 soba
·
337 m²
Beograd
›
Borča
4min
26min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.250 €/m²
8 soba
·
360 m²
Beograd
›
Borča
5min
15min
10min
Pogledaj oglas →
959
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
959 €/m²
Petosoban
·
271 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.282 €/m²
10 soba
·
312 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 13