Pronađeno
255
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
2.302 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Trosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
11 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
1.580 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
6min
3min
6min
halooglasi
25.000 €
1.389 €/m²
18 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Borča
1min
1min
3min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
2.760 €/m²
Petosoban
·
25 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
1.061 €/m²
Četvorosoban
·
311 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
1.100 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.038 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.057 €/m²
6 soba
·
265 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 13