Pronađeno
255
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.800 €
1.450 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.700 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
1.875 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.500 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.222 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
16 €/m²
22 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
4 €/m²
28 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
186.000 €
2.000 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
2.109 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.000 €
1.819 €/m²
Četvorosoban
·
92.93 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.987 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
3.125 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.884 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.398 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.715 €/m²
Dvosoban
·
40.52 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.048 €/m²
Petosoban
·
105 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 13