Pronađeno
255
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Borča
4min
3min
1min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.683 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.978 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
340 €
5 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
4 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
7 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.400 €
2.115 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
6min
5min
6min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Borča
5min
9min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
50 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
5min
4min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
136.000 €
1.889 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 13