Pronađeno
255
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
13 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.439 €/m²
Dvoiposoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Borča
5min
4min
2min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
8 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Trosoban
·
48 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
395 €
7 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
2.543 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
0
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120 €
0 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
36 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
2.969 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
10 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950.000 €
790 €/m²
1202 m²
Beograd
›
Borča
17min
28min
47min
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
274.000 €
1.234 €/m²
Petosoban
·
222 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 12 od 13