Pronađeno
255
oglasa
Sačuvaj pretragu
938
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
938 €/m²
Četvorosoban
·
176 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
16 €/m²
35 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
1.222 €/m²
27 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
1min
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
3.621 €/m²
29 m²
4zida
98.000 €
1.400 €/m²
70 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
8 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
7 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.910 €/m²
Trosoban
·
78 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
9 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170 €
7 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
126 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.000 €
1.846 €/m²
Četvorosoban
·
162 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 13