Pronađeno
255
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
1.851 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
1.979 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
10 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
389.000 €
3.087 €/m²
126 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
6min
1min
2min
4zida
90.867 €
2.113 €/m²
43 m²
4zida
490.000 €
3.224 €/m²
152 m²
4zida
31.900 €
1.772 €/m²
18 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Borča
17min
28min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.083 €/m²
48 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
5min
2min
12min
Pogledaj na:
4zida
teofilnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.300 €
3.476 €/m²
51 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
3.389 €/m²
18 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
4zida
2.900.000 €
1.526 €/m²
1900 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.000 €
1.761 €/m²
46 m²
4zida
950.000 €
708 €/m²
1342 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.831 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.014 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.364 €/m²
Troiposoban
·
121 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 13