Pronađeno
255
halooglasi
90 €
5 €/m²
17.8 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290.000 €
967 €/m²
300 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
1.791 €/m²
43 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.170 €
2.054 €/m²
48.28 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
2.000 €/m²
35 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370 €
6 €/m²
Jednosoban
·
66 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.200 €
2.200 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.279 €/m²
Troiposoban
·
78.99 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.581 €/m²
Dvosoban
·
31 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.800 €
2.300 €/m²
Troiposoban
·
66 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
188.600 €
2.300 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.200 €
2.640 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.500 €
5 €/m²
640 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.333 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.600 €
8 €/m²
200 m²
halooglasi
300 €
12 €/m²
25 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.170 €
5 €/m²
260 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
60 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.591 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 13