Pronađeno
24
halooglasi
35.000 €
1.944 €/m²
18 m²
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
29.000 €
1.611 €/m²
18 m²
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
6.812 €/m²
36.7 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
3.778 €/m²
18 m²
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.500 €
3.477 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
14 €/m²
72 m²
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
36 €/m²
18 m²
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
4.022 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
3k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.000 €
2.969 €/m²
Troiposoban
·
96 m²
·
10/15 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
3.685 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
3.358 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
8/11 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
680 €
12 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
14/16 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
19
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
19 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
10 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
7/13 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
184.900 €
4.300 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Blok 70 (kineski tržni centar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2