Pronađeno
237
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.8k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
513.515 €
3.832 €/m²
Petosoban
·
134 m²
·
9/9 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.2k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
5.246 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Blok 65
1min
4min
1min
13min
Pogledaj oglas →
21
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
21 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
6/10 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
19
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
19 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
9/10 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
460.000 €
4.510 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
273.000 €
4.550 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/10 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
3.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.931 €
3.456 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
24
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
24 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
9/12 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
3.8k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
510.000 €
3.778 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 65
3min
5min
2min
12min
Pogledaj oglas →
5.1k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
5.109 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
19
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
19 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
263.400 €
4.390 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/10 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
4.9k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
410.000 €
4.940 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
959 €/m²
Četvorosoban
·
49 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Blok 65
4zida
200 €
11 €/m²
18 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.005 €
10 €/m²
105 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
630 €
8 €/m²
75 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255 €
4 €/m²
58 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 65
4min
3min
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
749 €
9 €/m²
80 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
374 €
6 €/m²
60 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 65
4min
3min
4min
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 12