Pronađeno
237
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.600 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
9/9 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6.1k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
6.087 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
26. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
4k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
335.840 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
83.96 m²
·
3/22 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.540 €
17 €/m²
450 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.300 €
17 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
18/22 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
20 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
16/20 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
3.4k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
327.458 €
3.447 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/9 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
25 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/30 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.9k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
440.000 €
3.929 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
4.1k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
549.990 €
4.104 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
15.075 €
17 €/m²
900 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.150 €
17 €/m²
1800 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
29.898 €
17 €/m²
1812 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
28 €/m²
65 m²
·
30. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
14.635 €
17 €/m²
887 m²
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950 €
25 €/m²
38 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
339.000 €
4.985 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
21 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
21 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/9 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
25 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
6/9 sprat
Beograd
›
Blok 65
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 2 od 12