Pronađeno
66
halooglasi
80 €
6 €/m²
13 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290.000 €
5.273 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
266.000 €
5.380 €/m²
Dvosoban
·
49.44 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
4.211 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
899 €
16 €/m²
57 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.971 €
25 €/m²
158 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
5.200 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
6/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
5.283 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.280 €
4.213 €/m²
Trosoban
·
66.29 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
3.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
7/11 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
286.200 €
5.300 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
18
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
580 €
18 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
7/10 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
22
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
22 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/10 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
18
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
18 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
398.000 €
5.307 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
3.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
3.311 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
5.233 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
338.888 €
3.684 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
16 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
9/12 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
16 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4