Pronađeno
66
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
218.000 €
3.303 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
10/13 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
415.000 €
4.150 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
8 €/m²
62 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
20 €/m²
20 m²
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
193.000 €
3.642 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
7/13 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
281.500 €
3.856 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.000 €
3.361 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
760 €
15 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
13 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/9 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
3/9 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
5.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
286.000 €
5.440 €/m²
Dvosoban
·
52.57 m²
·
7/10 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
21
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
21 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
7/10 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
480 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/12 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
10 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
16/19 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
16
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
16 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
21
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
21 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Blok 63
4min
1min
3min
9min
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
7
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
9/12 sprat
Beograd
›
Blok 63
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4