Pronađeno
47
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.676 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
13/17 sprat
Beograd
›
Blok 61
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
3.786 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Blok 61
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.900 €
3.442 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
9/9 sprat
Beograd
›
Blok 61
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
7/19 sprat
Beograd
›
Blok 61
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.961 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Blok 61
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.990 €
3.086 €/m²
Dvoiposoban
·
81 m²
·
14/17 sprat
Beograd
›
Blok 61
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
395.000 €
3.911 €/m²
Troiposoban
·
101 m²
·
3/10 sprat
Beograd
›
Blok 61
4min
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3