Pronađeno
33
halooglasi
119.000 €
1.889 €/m²
63 m²
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
1.076 €/m²
144 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
3.167 €/m²
18 m²
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
3.803 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
176.000 €
3.451 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
340.000 €
3.617 €/m²
Troiposoban
·
94 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
399.900 €
3.418 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.400 €
3.291 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
14 €/m²
60 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
9 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.000 €
3.137 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
275.000 €
3.090 €/m²
Troiposoban
·
89 m²
·
9/14 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
423.000 €
4.406 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
690 €
8 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
9/16 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
500 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
255.000 €
2.833 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
12/13 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
3.983 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/14 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/11 sprat
Beograd
›
Blok 45 (TC Enjub)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2