Pronađeno
24
halooglasi
100 €
7 €/m²
15 m²
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
13 €/m²
118 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
18
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
18 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
10 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
10 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
7/10 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
11 €/m²
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 29
5min
2min
3min
20min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Blok 29
4zida
1.000 €
11 €/m²
90 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Blok 29
4zida
700 €
10 €/m²
68 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
12 €/m²
69 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 29
halooglasi
21.000 €
1.313 €/m²
16 m²
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
399.000 €
4.694 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
2.621 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Blok 29
4min
1min
2min
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
13 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.971 €/m²
69 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 29
3min
5min
2min
27min
4zida
108.000 €
3.600 €/m²
30 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 29
5min
3min
3min
34min
4zida
190.000 €
2.923 €/m²
65 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 29
4min
1min
4min
28min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.6k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
3.615 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Blok 29
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2