Pronađeno
50
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
389.950 €
3.700 €/m²
Petosoban
·
105.39 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.133 €/m²
211 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
4min
2min
1min
26min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
9 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
5
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
259.900 €
3.022 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
14 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
15 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3