Pronađeno
50
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
3.134 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
2.692 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
238.000 €
2.800 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
434.879 €
4.070 €/m²
Četvorosoban
·
106.85 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.000 €
3.560 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
342.628 €
4.400 €/m²
Dvosoban
·
77.87 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.000 €
4.000 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
419.000 €
3.434 €/m²
Petosoban
·
122 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
3.001 €/m²
Dvoiposoban
·
89.98 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
15 €/m²
85 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
1min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
13 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
4 €/m²
1000 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.060 €
3.703 €/m²
Petosoban
·
104 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
5min
2min
5min
17min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
289.000 €
2.369 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
2.882 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
434.879 €
4.103 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 2
5min
2min
5min
17min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3