Pronađeno
120
oglasa
Sačuvaj pretragu
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
17 €/m²
Garsonjera
·
15 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
449.000 €
4.726 €/m²
4.5 soba
·
95 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.000 €
3.869 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
11 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
17 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
434.300 €
4.300 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
9 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
870.000 €
8.969 €/m²
Petosoban
·
97 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
4.8k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
590.000 €
4.836 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
4.326 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
3min
3min
3min
15min
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
150.000 €
3.409 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
1.4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.400 €/m²
Jednoiposoban
·
25 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 6