Pronađeno
120
halooglasi
209.900 €
3.816 €/m²
55 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
451.000 €
3.855 €/m²
117 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
499.900 €
2.439 €/m²
205 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.900 €
2.408 €/m²
83 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140 €
0 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
2.787 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
228.000 €
3.304 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
72 €/m²
12.5 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.000 €
2.718 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
3 €/m²
135 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
14.040 €
14 €/m²
1040 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
20 €/m²
15 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.000 €
7 €/m²
1000 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.600 €
12 €/m²
300 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50 €
2 €/m²
24 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.000 €
34 €/m²
117.85 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
459.400 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
114.85 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.000 €
18 €/m²
8 soba
·
380 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
9 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa 1
5min
4min
6min
29min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
bildingnekretnine.rs
← Prethodna
Strana 1 od 6