Pronađeno
54
4zida
2.500 €
17 €/m²
6 soba
·
150 m²
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
182.000 €
3.033 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
2.042 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
19/21 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
5min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
5
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/11 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
1.000 €
17 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/9 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
predragnekretnine.rs
115.000 €
1.769 €/m²
Jednosoban
·
65 m²
·
9/11 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.000 €
5.815 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
1min
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
13 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
Suteren
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
16
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
16 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
3min
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
13 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.300 €
2.950 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.656 €
3.137 €/m²
Jednosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
254.675 €
3.068 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Voždovac)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3