Pronađeno
1.070
oglasa
Sačuvaj pretragu
5.6k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
341.888 €
5.613 €/m²
Dvosoban
·
60.91 m²
·
9/25 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
19
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
1.100 €
19 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
7/9 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
4.6k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.888 €
4.645 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
8/22 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
22
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
22 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
25
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900 €
25 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.282 €/m²
78 m²
·
Suteren
Beograd
›
Beograd na vodi
4min
3min
1min
5min
Pogledaj oglas →
5.8k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
5.781 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
15/20 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
4.6k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.888 €
4.575 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
8/22 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
6.9k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
6.913 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
22/23 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
4.9k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
4.906 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
10/15 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
7.7k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
7.746 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
13/17 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
4.6k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
369.000 €
4.556 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/18 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
23
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
23 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
6min
4min
5min
6min
Pogledaj oglas →
24
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
24 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
7/23 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
72
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
6.500 €
72 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
24/42 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
19
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.450 €
19 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/21 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
5min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
4.7k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
4.691 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
9/15 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
4.8k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
4.811 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
9/15 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
20
/
22
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.300 €
20 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Beograd na vodi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
23 €/m²
20 m²
Beograd
›
Beograd na vodi
5min
1min
1min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 53 od 54