Pronađeno
265
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.638 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
778
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
778 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
5.102 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Batajnica
4zida
360.000 €
429 €/m²
840 m²
·
Suteren
Beograd
›
Batajnica
1min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.900 €
1.997 €/m²
35 m²
4zida
420.000 €
2.100 €/m²
200 m²
·
Suteren
Beograd
›
Batajnica
4zida
100.000 €
1.163 €/m²
86 m²
·
Suteren
Beograd
›
Batajnica
5min
8min
11min
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
360.000 €
1.800 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
7 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.500 €
2.700 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.803 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.980 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
635 €/m²
866 m²
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.800 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
218.000 €
1.730 €/m²
Petosoban
·
126 m²
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Batajnica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 14