Pronađeno
30
4zida
240.000 €
1.159 €/m²
207 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
11min
1min
1min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
967
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.420 €/m²
Jednosoban
·
162 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
halooglasi
199.000 €
630 €/m²
Petosoban
·
316 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
923
/
967
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.900 €
923 €/m²
Petosoban
·
157 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
763
/
967
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.500 €
763 €/m²
Petosoban
·
209 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
854
/
967
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
854 €/m²
Petosoban
·
205 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
960
/
967
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
960 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
420 €/m²
714 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
340 €/m²
250 m²
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.000 €
1.178 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Barajevo (mesto)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2