Pronađeno
642
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
12 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Banovo Brdo
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
9 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
590 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
17 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
13 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Banovo Brdo
4min
4min
4min
21min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
800 €
16 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Banovo Brdo
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
eminentnekretnine.rs
900 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banovo Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.500 €
9 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
51.000 €
2.217 €/m²
23 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
181.419 €
2.650 €/m²
Jednosoban
·
68.46 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
5.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
480.000 €
5.106 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480.000 €
2.500 €/m²
8 soba
·
192 m²
Beograd
›
Banovo Brdo
3min
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
625.000 €
1.453 €/m²
Petosoban
·
430 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
3.500 €/m²
200 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Banovo Brdo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 33