Pronađeno
642
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380.000 €
2.992 €/m²
Troiposoban
·
127 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.000 €
3.001 €/m²
Trosoban
·
75.3 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Banovo Brdo
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
158.000 €
3.160 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
13 €/m²
115 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
526.500 €
2.700 €/m²
195 m²
halooglasi
3.000 €
15 €/m²
195 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.000 €
3.596 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
269.000 €
3.899 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
17 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
17 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
12 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
12 €/m²
25 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Banovo Brdo
Pogledaj oglas →
4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
212.000 €
4.000 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
8 €/m²
430 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banovo Brdo
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
220.000 €
3.099 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
4.375 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Banovo Brdo
5min
5min
2min
17min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 33