Pronađeno
642
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
1.931 €/m²
Petosoban
·
233 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
11 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
3.491 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110 €
8 €/m²
13 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
207.000 €
2.957 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
12 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
4.182 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.485 €
3.500 €/m²
Dvoiposoban
·
56.71 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
237.160 €
3.500 €/m²
Trosoban
·
67.76 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
371.000 €
3.118 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
17 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
15 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Banovo Brdo
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
10.000 €
11 €/m²
946 m²
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banovo brdo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 29 od 33