Pronađeno
233
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
239.000 €
3.104 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/20 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
20 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
8 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
10/12 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
204.080 €
3.092 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
183.000 €
2.377 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
13/22 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
227.700 €
3.077 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.020 €
3.164 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
10 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
570 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
749.900 €
2.143 €/m²
7 soba
·
350 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.180 €
3.603 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
8 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
65.000 €
1.912 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
4.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
699.999 €
4.217 €/m²
Petosoban
·
166 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
395.000 €
1.820 €/m²
Petosoban
·
217 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
690 €
8 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
6/10 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 12