Pronađeno
232
4zida
250 €
16 €/m²
16 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
5 €/m²
Petosoban
·
280 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
410.000 €
4.824 €/m²
85 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
4.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
365.000 €
4.294 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
14 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
4 €/m²
Petosoban
·
653 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
5
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.500 €
5 €/m²
Petosoban
·
275 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
13 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.000 €
3.778 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
2.365 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
8 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/12 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
3.875 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
18/19 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
590 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/10 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.000 €
2.453 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
13/22 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 11 od 12