Pronađeno
12
halooglasi
5.000.000 €
2.107 €/m²
2373 m²
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
5 €/m²
150 m²
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
6 €/m²
196 m²
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.875 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
11 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
5 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.229 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Autoput za Novi Sad
6min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
5 €/m²
400 m²
Beograd
›
Autoput za Novi Sad