Pronađeno
234
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.500 €
1.830 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.250 €
1.950 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.200 €
1.850 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.900 €
1.998 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
982
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
275.000 €
982 €/m²
Petosoban
·
280 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
4zida
150.000 €
1.103 €/m²
136 m²
·
Suteren
Beograd
›
Altina
5min
5min
4min
26min
4zida
385.000 €
1.631 €/m²
236 m²
·
Suteren
Beograd
›
Altina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Altina
4zida
190.000 €
1.397 €/m²
136 m²
·
Suteren
Beograd
›
Altina
4zida
410.000 €
1.025 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.000 €
1.530 €/m²
6 soba
·
215 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.167 €/m²
180 m²
·
Suteren
Beograd
›
Altina
7min
2min
2min
33min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
440.000 €
2.340 €/m²
10 soba
·
188 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
630.000 €
1.853 €/m²
6 soba
·
340 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.600.000 €
3.333 €/m²
1080 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.300 €
1.850 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 12