Pronađeno
234
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
161.850 €
1.950 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
1/2 sprat
cityexpert
600 €
6 €/m²
105 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
5.000 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
800 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
5 €/m²
100 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
480 €
5 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.500 €
2.078 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.818 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.723 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Altina
7min
6min
6min
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
485 €
12 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
137.500 €
2.200 €/m²
Trosoban
·
62.5 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.825 €/m²
Dvoiposoban
·
52.06 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.500 €
1.984 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.850 €
1.650 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
Suteren
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
46.5 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.800 €
6 €/m²
600 m²
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
419.900 €
1.068 €/m²
10 soba
·
393 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Altina
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Altina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 12