Pronađeno
185
4zida
51.500 €
371 €/m²
139 m²
Beočin
›
Lug
3min
1min
3min
2min
Pogledaj oglas →
455
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.140 €
455 €/m²
86 m²
Beočin
›
Čerević
38min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.100 €
6.081 €/m²
Dvosoban
·
26 m²
Beočin
›
Banoštor
8min
4min
4min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.598 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.160 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Beočin
›
Rakovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
2.523 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Beočin
›
Banoštor
14min
22min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
925 €/m²
10 soba
·
334 m²
·
Prizemlje
Beočin
›
Čerević
5min
7min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.218 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
1.699 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Beočin
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
858
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
858 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Beočin
›
Salaksije
10min
17min
26min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
1.117 €/m²
10 soba
·
214 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.245 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
884
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.880 €
884 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Beočin
›
Banoštor
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.800 €
1.467 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Beočin
›
Rakovac
5min
12min
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
418
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
418 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Beočin
›
Čerević
6min
20min
19min
Pogledaj oglas →
735
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
735 €/m²
Petosoban
·
211 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
1.933 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Beočin
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
1.060 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Beočin
›
Banoštor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
929 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
Beočin
11min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
1.124 €/m²
110 m²
·
Suteren
Beočin
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 10