Pronađeno
185
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.185 €/m²
Petosoban
·
135 m²
Beočin
›
Rakovac
5min
4min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.273 €/m²
Trosoban
·
33 m²
Beočin
›
Čerević
4min
2min
2min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
2.301 €/m²
6 soba
·
94 m²
Beočin
›
Rakovac
7min
6min
14min
Pogledaj oglas →
660
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
660 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Beočin
›
Čerević
38min
37min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
1.252 €/m²
143 m²
Beočin
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
685
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
685 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.207 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Beočin
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
690.000 €
2.760 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Beočin
›
Rakovac
9min
16min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.700 €
1.216 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Beočin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
2.182 €/m²
33 m²
·
Suteren
Beočin
5min
7min
7min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.753 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
1/1 sprat
Beočin
›
Rakovac
7min
6min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.160 €
1.809 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
743 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Beočin
13min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.800 €
1.741 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Beočin
5min
7min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Beočin
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.500 €
1.185 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Beočin
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
881
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
881 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Beočin
›
Čerević
8min
28min
27min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
1.834 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
Suteren
Beočin
›
Banoštor
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
2.088 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Beočin
›
Banoštor
10min
6min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
921 €/m²
151 m²
·
1/1 sprat
Beočin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 10