Pronađeno
36
4zida
309.000 €
925 €/m²
10 soba
·
334 m²
·
Prizemlje
Beočin
›
Čerević
5min
7min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.218 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
1.117 €/m²
10 soba
·
214 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.245 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
418
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
418 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Beočin
›
Čerević
6min
20min
19min
Pogledaj oglas →
735
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
735 €/m²
Petosoban
·
211 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.297 €/m²
37 m²
·
1. sprat
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.780 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.050 €
1.053 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.000 €
1.275 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
381
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.150 €
381 €/m²
Četvorosoban
·
284 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
620 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
972
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
277.100 €
972 €/m²
Petosoban
·
285 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
882
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
882 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
Suteren
Beočin
›
Čerević
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
160 m²
Beočin
›
Čerević
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2